25.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

--

Rejšice přehrály Záryby a už nejsou poslední

6

Rejšice přivítaly v 25.kole Záryby, které chtěli porazit a předskočit FC Mělník a odpoutat se z posledního místa. Záryby nezažívají dobrou jarní část, jelikož uhrály pouze bod.

Jednoznačný první poločas a velké drama ke konci utkání

Pohodový první poločas předvedli domácí, kdy se prosadil hned ve 3.minutě Zuna a do poločasu přidal ještě dvě branky Hlaváč. Do druhého poločasu nastoupili hosté s odlišným přístupem, kdy hostující Školák vstřelil hattrick a mezi jeho góly vstřelil jednu branku Mareček. Poslední slovo měl domácí nejlepší střelec Radek Mynář, který v 82.minutě upravil na konečný výsledek 5:4.

SK Rejšice
Luděk Kokoška, trenér: První půle pohodová, ve druhé katastrofa.

TJ Sokol Záryby
František Šindelář, trenér: První poločas jako by se po hřišti pohybovaly pouze naše stíny. Chyběl pohyb, důraz, kupili jsme chyby v rozehrávce.