20.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

Hlízov rozhodl až v úplném závěru

6. M. Školák - 10. D. Kosprd , 83. M. Král , 89. V. Maxa
7

Záryby nevstoupily do jarní části dobře, kdy získaly pouze bod po domácí remíze s Luštěnicemi 1:1 a vstřelili jedinou branku na jaře. Ve 20.kole přivítaly na své půdě Fotbal Hlízov, který si vede o poznání lépe a až na domácí zaváhání s Divišovem vše vyhrál.

Divoký začátek zápasu

Úvod utkání byl velice zajímavý, jelikož hosté v úvodu měli hned několik slibných přiležitostí, které ale Kosprd ani Maxa nevyužili a tak přišel pro hosty trest. Školák využil hostujícího zavání v obraně a domácí tak šli do vedení. Na rychlou odpoveď ale hlízovští nemuseli čekat a po necelých čtyrech minutách vyrovnal Kosprd. To bylo vše z krásy prvního dějství, po zbytek poločasu se odehrával na hřišti spíše boj s nakopávanými míči.

Závěr patřil hostům

Druhé dějství přineslo fotbal bez větších šancí a byl to opět spíše boj mezi vápny. Až v samém závěru se hosté prosadili, přesněji Král střelou z velkého vápna. V 89.minutě přidal pojistku ještě Maxa po individuální akci Vyhnánka, který mu předložil míč před branku.

FOTBAL Hlízov
David Linhart, trenér: Tři body z venkovního hřiště super, ale celkový výkon se mi moc nelíbil.