18.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

--

Čelákovice konečně zabraly a odnesly to Záryby

8

Čélakovice nevstoupily nejlépe do jarní části a získaly z dvou předchozích kol pouze bod. V 18.kole přívítaly na domácí půdě Záryby, které rovněž nevstoupily do jarní části dobře.

Vstup do utkání jako hrom

Domácím vyšel vstup do zápasu na jedničku. Po deseti minutách hry se trefil po rohovém kopu Filip, hned o minutu později přidal druhý gól po centru ze strany Rulíšek. Čelákovice hýřily aktivitou a byly lepším týmem po dobrém vstupu do utkání a zárybští byli jako opaření. Po půl hodině hry navýšil ještě vedení Dalekorej. Hosté měli pouze šanci po trestném kopu, kterou Martinec ale neohrozil.

Čelákovice dál zaměstnávaly obranu hostů

Do druhého dějství vstoupili domácí opět dobře a už po 10 minutách našel Rulíšek rozběhnutého Halouna, který tak navýšil skóre na 4:0 a bylo definitivně po hostech. Skóre uzavřel aktivní Rulíšek po technické střele a zárybský brankář musel lovit ze své sítě popáté. Po zbytek zápasu měli domácí ještě několik šancí, které už neproměnili a tak si dokráčeli pro pohodlné vítězství.

SK Union Čelákovice
Milan Šikl, sekretář: Vlastně se dá říci, že o výsledku polabského derby rozhodla již první čtvrthodina utkání.

J. Schlosser [-] - J. Mašek [-] , M. Arazim [-] (74. M. Pitrůn [-] ) , M. Rulíšek [-] (76. O. Skalický [-] ) , P. Pánek [-] , M. Kredba [-] , J. Dalekorej [-] , O. Kolovecký [-] , J. Filip [-] , B. Vacek [-] , L. Haloun [-] (63. P. Bílek [-] )