17.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

--

Derby jasně vyznělo pro Pšovku

8

Pšovka Mělník v prvním jarním kole vyhrála v Jesenice 4:0 a dobře se naladila před derby s FC Mělník, který v prvním jarním kole prohrál nejtěsnějším rozdílem na domácí půdě s Hlízovem.

Dobrý vstup do zápasu

Pšovka vlítla na soupeře a vstoupila do utkání dobře. V 6.minutě se prosadil Dvorný. O chvilku později bylo pro hosty ještě hůře a z penaltového puntíku opět Dvorný navýšil vedení svého týmu. Pšovka se po těchto vstřelených gólech zklidnila a chvílemi působila dojmem, že se nemůže nic stát. Toho využil Antoš a snížil stav. V závěru prvního poločasu po chybě hostující obrany přidal třetí branku Pokorný.

Pšovka si zkušeně dokráčela pro všechny body

Do druhé půle domácí vstoupili podobně jako do zápasu. Po pár minutách vstřelil gól Šmíd a bylo po zápase. Zbytek zápasu už si domácí pohlídali a kromě několika nebezpečně zahraných standardních situací hostům nedovolili téměř nic. Ke konci utkání ještě ztvrdil výhru Miřatský a derby tak jasně vyznělo pro domácí Pšovku.

FC Mělník
Jan Liška, trenér: Před zápasem si řekneme že musí každý hráč hrát na 120 procent a opak byl pravdou! Individuální chyby, nedůraz v soubojích, žádné získané odražené míče, tímto přístupem se na Pšovce nedá hrát důstojná role. Na trénincích by každý protrhl síť, chodil 1:1,1:2 a v zápase se bojíme míče, nevěříme si v osobních soubojích a mohl bych pokračovat dále. Gratulace soupeři, byl po všech stránkách lepším týmem a zaslouženě vyhrál a to ať jsme rádi za výsledek 5:1