16.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

Sokoleč potvrdila roli favorita a ukázala, že umí střílet góly i bez Ramšáka

2

V prvním jarním kole přivítali hráči ze Sokolče Dolnobousovský SK.

Vyrovnaný poločas, ale góly jen do jedné branky

Bousovští byli evidentně seznámeni s kvalitou Sokolče a také to na jejich výkonu bylo vidět, že byli dobře připraveni na borce ze Sokolče. Přesto domácí vedli po první půli o dvě branky, kdy se prosadili borci Provazník a Javorek a tyto branky přidaly Sokolči na klidu do druhého poločasu.

Efektivní Křivánek

Krátce po obrátce přidal třetí zásah Snop. Když už se hosté dočkali ke snížení Keszegem, tak zaúřadoval Křivánek, který vstřelil ke svým třem asistencím ještě dva góly a uzavřel tak výsledek utkání.

SK Sokoleč
Jan Hlavatý, trenér: Musím pochválit Křivánka, byl u všech našich gólů, a také stopera Lukáše Hrušku, který si na tomto postu vedl se Skokanem dobře, ale i přesto naše hra měla k ideálu daleko.