16.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

Pěčice nakonec udolaly Záryby v úplném závěru

1

Pěčice v domácím prostředí přivítaly sousední tým z tabulky Sokol Záryby.

Šancí jako gólů

Hrálo se za silného větru, takže tým který hrál po větru měl i územní převahu. Nejdříve hráli takto hosté, kteří hrozili z rohových kopů, které zaváněli gólem, ale nestalo se tak. Ojedinělá šance domácích v první poločase skončila od Hubače na tyči.

Trenér rozhodl

Druhý poločas měli pro změnu převahu domácí a dokázali toho využít. Nejdřív po dobrém presinku domácí získali míč a nastřelili břevno. Toto varování pro hosty bylo zřejmě nedostatečné a tak hrající trenér Hubač v samém závěru utkání obešel obránce a podél gólmana vstřelil jediný a rozhodující branku 1:0.

TJ Sokol Záryby
Lukáš Carmine, trenér: Remízové utkání, kdy hráči obou týmů bojovali spise s větrem a skákajícím míčem na tvrdém terénu. Pochválit bych chtěl trojici rozhodčích, kteří utkaní perfektně odřídili s naprostým přehledem.

TJ Sokol Pěčice
T. Dufek [-] - V. Valenta [-] (90. J. Rychetský [-] ) , J. Kohout [-] , M. Hubač [-] , P. Král [-] , R. Bartoň [-] , F. Beran [-] , J. Makovec [-] , O. Novák [-] , R. Mulač [-] , P. Zítka [-]

D. Panzner [-] - J. Schütz [-] (85. V. Bojkovič [-] ) , L. Procházka [-] , D. Hrčka [-] , P. Strniště [-] (30. F. Valentin [-] ) , J. Krajíček [-] , F. Mareček [-] (71. J. Formánek [-] ) , M. Školák [-] (55. D. Valeš [-] ) , J. Martinec [-] , D. Ploc [-] , J. Toml [-]

ŽK: 81. D. Hrčka .
Počet diváků: 63. Rozhodčí: Bekešský Ondřej - TRUMPUS Zbyněk, KRATOCHVÍL Vladimír.