--

--

Vltavín si upevnil první místo, z Písku odvezl všechny body

7

Šlágr kola meziprvní a třetím celkem ČFL A se odehrál na umělé trávě v Burketově ulici. Rozhodla jediná branka.

Šlágr kola ve vysokém tempu

Domácí vyhráli los a nechali hosty hrát v první půlce proti slunci. První poločas byl ve znamení velké bojovnosti a odehrával se ve vysokém tempu. Mnoho soubojů uprostřed hřiště a brejkové situace v tomto duchu se neslo prvních 45 minut. Gólové šance byly velmi ojedinělé.

To málem změnil hráč Vltavínu Tichý, který střílel na brnaku,ale Satrapa skvěle zasáhl. Co do statistik se dají počítat dva rohy domácího FC Písku. 0:0

Rozhodla jedna standardka, trefil se Kuchař

Ve druhé půli se přiostřilo a bylo to vidět i na počtu žlutých karet. Deset minut po změně stran se dostal sražený centr ke Kuchařovi, který se hlavou snažil zakončit, jeho pokus však zlikvidoval domácí Satrapa na rohový kop.

Nejdříve viděl kartu domácí Hrachovec, když svým zákrokem zastavoval brejk Vltavínu. Další karta byla pro změnu na straně hostů a získal ji za nevybíravý zákrok na půli hřiště Cejda, když šel šlapákem proti stehnu Kalouska, ten zákrok ustál a zápas dohrál. Ale jeho spoluhráči a domácí fanoušci se ihned dožadovali rovnou červené karty.

Poslední kartu zápasu udělil sudí hráči Písku – Sajtovi.  Jeho zákrok zbrzdil útok prvního celku ČFL, nicméně ne na dlouho. Z následného standardní situace se střelou pod břevno trefil Kuchař. Neblahou roli dozajista sehrálo slunce, které bylo proti domácímu gólmanovi. I přes závěrečný tlak a nervy se nic zajímavého nestalo. 0:1

Zdroj: FC Písek

FC Písek
Milan Nousek - trenér: „Dlouho jsem nezažil tak zranitelný Vltavín a my s ním prohrajeme. Je to tak, že si něco řekneme v kabině a hráči to neplní. Potom začnou chybovat, všude jsou pozdě a nedostanou se ke svojí hře. Soupeř toho dnes využil. Přitom utkání se vyvíjelo do remízy,“

FK Loko Vltavín
Tomáš Freisler - trenér: „Měli jsme obavy z píseckého týmu, ale usmálo se na nás štěstí při standardce. Využili jsme v podstatě jedinou šanci,“