4.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Podlesí zvládlo domácí zápas

0

Podlesí přivítalo na svém hřišti tým Nedašova. Ten nepředvádí na začátku sezóny špatné výsledky, a proto se dalo čekat, že domácí nebudou mít snadnou práci. Podlesí šlo brzy do vedení díky brance Bělockého a když v druhém poločase přidal druhou branku Žniva, bylo o vítězi rozhodnuto.

Gól a dvě břevna Podlesí

Podlesí od začátku zápasu vsázelo na svou tradiční kombinační hru. První úspěch se pro domácí dostavil ve 12. minutě utkání. Bělocký po standardní situaci hlavou střílí první branku – 1:0. O pět minut později mohli hosté vyrovnat, ale jejich střela šla těsně vedle. Ve 25. minutě dostal přihrávku do běhu Radim Blažek, který vnikl do pokutového území soupeře, kde byl faulován a hlavní rozhodčí Radek Michalec nařídil pokutový kop. Míč si na značku postavil Pavel Blažek, ale jeho střela pouze orazítkovala břevno. Další břevno trefili domácí o deseti minut později, tentokrát pálil z přímého kopu Zetek.Domácí tak odcházeli do šaten s jednobrankovým vedením.

Domácí kontrolují zápas

Po přestávce se obraz hry nezměnil. Domácí se snažili diktovat tempo hry a přidat druhou branku. To se jim povedlo v 60. minutě. Kdy přetažený centr vrátil Bělocký před bránu přímo na Žnivu, který vstřelil druhou branku – 2:0. Nedašov se snažil o vstřelení branky, ale jednu střelu hostům vykryl brankář Petrnek a druhou šanci zhatil včasným vyběhnutím. Hosté ke konci zápasu otevírali svou obranu a nabízeli tak domácím šance na protiútoky. Podlesí však nedokázalo tyto šance dotáhnout až do gólového zakončení a tak další branka už v zápase nepadla. Podlesí si připsalo třetí vítězství v řadě a v tabulce se vyhouplo na 3. místo za vedoucí dvojici Kelč – Valašské Meziříčí B.

TJ Sokol Podlesí
Mirek Dočkal (Podlesí, trenér): Hosté byli kvalitním soupeřem, předvedli tady sympatický výkon. Vyplatila se nám naše taktika, kdy jsme hodně kombinovali a Nedašov tím hodně přehrávali.

I. Petrnek [-] - T. Adámek [-] , M. Borák [-] (73. T. Holčák [-] ) , B. Petřvalský [-] , M. Stolář [-] - P. Blažek [-] , R. Blažek [-] (76. Š. Rybenský [-] ) , J. Zetek [-] , Z. Košut [-] (83. D. Křižan [-] ) - P. Bělocký [-] , A. Žniva [-]