3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Osmibranková remíza v Olší potěšila nakonec domácí

0

Závěrečný zápas prvního hraného kola skupiny B obstaraly dva týmy, které se umístily na konci loňské tabulky.

Křoví vedlo o branku

Po počátečním oťukávání,  první vážnější šanci zápasu využil k vedoucímu gólu hostující Koudelka, když v 15. minutě proměnil svoje sólo. Obešel brankáře a gólu už nedokázal zabránit ani domácí stoper na brankové čáře. Již v 18.minutě se domácím podařilo vyrovnat, když hostující brankář neudržel míč, který mu vypíchl Bíbr, nahrál před prázdnou bránu Holoubkovi, a ten už neměl problém ho uklidit 1:1. Hned po rozehrání se však dostal do další vyložené šance hostující Koudelka, tu mu ještě domácí brankář Jaša vyrazil, ale z následujícího rohu, kdy domácí nechali úplně volného Knotka, šli hosté znovu do vedení 1:2. Poté se hra uklidnila a až v 44. minutě domácí Jelínek, který přešel přes dva obránce, ale tváří v tvář brankáři Maloňovi neuspěl, odmítl vyrovnání.

Béčko Křoví nezvládlo závěr zápasu

Druhý poločas začal šancemi na obou stranách. Prvně domácí Holoubek, který se prodral mezi stopery, ale brankáře neprostřelil. V zápětí se z protiútoku dostal k zakončení hostující Kováč, ale jeho tvrdou ránu z hranice šestnáctky vychytal Jaša. V 55. minutě už udeřilo. Stopér Olší, Dvořák Tomáš, hrubě chyboval a nabídnuté sólo střelec Koudelka s klidem proměnil 1:3. V téže minutě se podařilo domácímu Jelínkovi snížit 2:3. Fotbal se hrál nahoru, dolů a bylo se na co koukat. Šance se střídaly na obou stranách. V největší příležitosti domácích, Chalupa nastřelil břevno. A tak udeřilo na druhé straně. V 72. minutě průnik po levém kraji zakončil hostující Nevídal, střelou podle brankáře 2:4. Zdálo se, že je po zápase. V 80. minutě vystřídal hostující útočník Koudelka a to byl impuls pro Olší, aby se vrhlo do útoku. V 84. minutě Chalupa po uvolnění se v šestnáctce, snížil na 3:4. Hned na to Dvořák Petr po rohu jen těsně minul pravou spojnici. Domácí se však nakonec dočkali. V 89. minutě rychlou akci po levé straně, kdy Dvořák Petr nahrál na penaltu, využil Jelínek, který se na "puntíku" obtočil kolem obránce a nedal Maloňovi šanci 4:4. Poté rozhodčí Teplý zápas ukončil.

FC Olší nad Oslavou
Roman Chalupa, hráč Olší: Hosté byli fotbalovější, my jsme dělali v obranné fázi neskutečné chyby! Potěšilo mě aspoň to, že jsme to za stavu 2:4 nezabalili a podařilo se nám vyrovnat! S bodem jsme spokojeni

TJ Sokol Křoví B
Lukáš Midrla, trenér Křoví B: My jsme byli fotbalovější i lepší. Díky zpackanému závěru zápasu jsme ztratili dva body za vítězství.

M. Jaša [-] - T. Dvořák [-] , J. Kolouch [-] , M. Baloun [-] , P. Kudláček [-] - D. Pěchota [-] (81. L. Štěpánek [-] ) , R. Chalupa [-] , P. Dvořák [-] , T. Bíbr [-] - R. Holoubek [-] , J. Jelínek [-] -

J. Maloň [-] , R. Kalvoda [-] , L. Koudelka [-] (80. R. Datinský [-] ) , L. Navrátil [-] (60. M. Nevídal [-] ) , V. Kováč [-] , P. Liška [-] , J. Chlup [-] , J. Pekárek [-] , P. Křístel [-] , D. Košut [-] , L. Knotek [-]

Hráči zápasu: P. Dvořák - D. Košut , J. Chlup .
Místo: Olší n. O.. Počet diváků: 51. Rozhodčí: TEPLÝ Radek - JANŠTA Rostislav (N), BOUČEK Petr (N).