25.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

Lhota u Malenovic udeřila v Loukách dvakrát již v první půli

26. J. Bartoň (p.) , 38. D. Bartoň
14

Lhota u Malenovic neochvějně kráčí za záchranou v soutěži a výbornou jarní formu potvrdila i na půdě nevýrazných Louk. Hosté se v první půli mohli hned dvakrát radovat ze vstřelené branky. Ve druhém dějství si Lhota u Malenovic cennou výhru již pohlídala.

Hosté dali dvě branky

Překvapivého výsledku se dočkali fotbalisté Lhoty u Malenovic. V sobotním 25. kole I. B. třídy skupiny B zvítězili na hřišti Louk 2:0. Obě branky padly v úvodním poločase, ve 26. minutě skóre nejprve otevřel Jakub Bartoň z pokutového kopu, sedm minut před koncem úvodní půle po rohu zvýšil David Bartoň. Lhota u Malenovic i po výhře zůstává na jedenácté pozici, dvanáctým Ludkovicím odskočila na pět bodů. Na třináctý Slavkov pod Hostýnem disponuje už osmibodovým náskokem.

Hosté si výhru pohlídali

"Zápas nepřinesl žádnou velkou fotbalovou krásu, z obou stran bylo hodně nepřesností, vázla kombinace. Nám se v prvním poločase podařily vstřelit dva góly, domácí svou jedinou šanci po závaru před naší brankou z malého vápna neproměnili. Ve druhé půli Louky nakopávaly dlouhé míče, s čímž jsme si poradili a zápas celkem s přehledem dovedli do vítězného konce. V závěru ještě na každé straně zazvonila branková konstrukce, což bylo z druhého poločasu asi to nejzajímavější. V zápase převládala bojovnost nad krásou, ale my máme tři body, a to je pro nás nejdůležitější," hodnotí vítězný duel trenér fotbalistů ze Lhoty u Malenovic Stanislav Vávra.

SK Louky
D. Mikulášek [-] - R. Mikač [-] , J. Borovec [-] (45. J. Landt [-] ) , D. Dlouhý [-] (52. M. Zuzaník [-] ) , A. Tomčal [-] , J. Kadlík [-] (70. T. Nezval [-] ) , V. Svozil [-] , M. Pavelka [-] , M. Sadil [-] , P. Janča [-] , R. Kadlík [-]

FK Lhota u Malenovic
J. Mikeštík [-] - M. Bartoň [-] , J. Bartoň [-] , L. Fuksa [-] , L. Mikeštík [-] (88. A. Majer [-] ) , D. Bartoň [-] , L. Shejbal [-] (84. S. Bartoň [-] ) , R. Střelec [-] , J. Králík [-] , J. Vávra [-] , Š. Válek [-] (45. J. Vyoral [-] )

ŽK: 33. A. Tomčal , 58. R. Kadlík , 63. P. Janča - 14. L. Mikeštík .
Hráči zápasu: M. Sadil - J. Bartoň , D. Bartoň .
Počet diváků: 190. Rozhodčí: PERNIŠ Ľuboš - JANOŠ David, BRUNCLÍK Matěj.