22.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Březnice se na body se Lhotou u Malenovic natrápila

14

Na Březnici zavítal celek ze Lhoty u Malenovic, který stále bojuje o záchranu. V první půli se domácí tým dokázal hned třikrát střelecky prosadit. Ve druhém dějství hosté nejprve snížili. Naději jim vykřesala druhá trefa tři minuty před koncem, ale vyrovnat se jim už nepodařilo.

Domácí dali tři branky

Jiří Tyl, trenér Březnice: „První půlka byla famózní, kluci hráli jak čerti, byli nažhaveni. Soupeře jsme válcovali, mohli jsme přidat další branky. Zase se ale ukázala naše slabina. Zranil se nám hráč z obrany, museli jsme vystřídat a kombinovat sestavu, což byl zásah. Začalo to skřípat. Lhota má navíc šikovné útočníky, nakopávala na ně, spíše po naší nešikovnosti jsme dvakrát inkasovali. Kluky ale za výsledek a odvedenou práci musím pochválit. Derby mělo správný náboj a tři body nakonec zůstaly doma.“

Hosté utkání ještě zdramatizovali

Stanislav Vávra, trenér Lhoty u Malenovic:

Byl to zápas dvou úplně odlišných poločasů. V první půli jsme hráli ustrašeně, prohrávali souboje, což je na hřišti menších rozměrů rozhodující. Domácí byli lepší, důraznější, dařila se jim jejich hra na dva vysoké útočníky, a proto bylo skóre po poločase 3:0. Po přestávce se obraz hry ůplně otočil. Dokázali jsme i ve zhuštěném prostoru kombinovat, sbírali odražené míče, útočnou snahu domácích jsme úplně eliminovali a nepustili je vůbec do hry. Zaslouženě jsme vstřelili dva góly, ale na bodový zisk to nestačilo. Na jeden poločas se hrát bohužel nedá.

SK Březnice
M. Dyšlevský [-] - P. Daníček [-] , D. Rosinec [-] (38. M. Kozmík [-] ) , J. Mňačko [-] , M. Pavlíček [-] (80. F. Kebísek [-] ) , R. Kamenčák [-] , L. Kadrle [-] , T. Kozel [-] , P. Čelůstka [-] , D. Vávra [-] , A. Běhula [-]

FK Lhota u Malenovic
J. Mikeštík [-] - V. Bartoň [-] , M. Bartoň [-] , J. Bartoň [-] , L. Mikeštík [-] , D. Bartoň [-] , R. Střelec [-] , J. Králík [-] (79. P. Menša [-] ) , D. Červenka [-] , J. Vávra [-] , Š. Válek [-] (46. L. Fuksa [-] )

ŽK: 32. A. Běhula , 63. P. Daníček .
Hráči zápasu: D. Vávra - D. Červenka .
Počet diváků: 160. Rozhodčí: Ševčík Igor - MIČÁK Jaromír (N), PROKOP Petr (N).