22.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Rezerva Holešova rozhodla o výhře nad Kostelcem u Zlína již v první půli

14

Holešovská rezerva hostila ve Všetulech tým z Kostelce u Zlína. Utkání nemělo vyloženého favorita, přesto si domácí vypracovali do půle již tříbrankový náskok. Hosté ale ve druhém dějství nesložili zbraně a dokázali utkání ještě zdramatizovat. Domácí v závěru pečetili svoji výhru.

Domácí se do půle trefili třikrát

Miroslav Gerát, trenér Holešova „B“: „První poločas jsme odehráli velmi dobře a vypracovali jsme si tříbrankový náskok. Výborně si vedla dvojice Uličný, Křenek, pochválit ale musím celý tým. Ve druhé půli jsme si ještě vytvořili dvě stoprocentní situace, které jsme neproměnili. Pak jsme se dostali do úzkých, znervózněli, soupeř snížil na rozdíl jediné branky. Posledních dvacet minut nás tlačil. Naštěstí jsme to přežili a ve druhé minutě nastavení výhru pojistili. Tři body nakonec zůstaly doma, tak u nás panuje spokojenost.“

Hosté dokázali utkání ještě zdramatizovat

Na hřiště ve Všetulech, kde hraje své duely rezerva Holešova, přijeli fotbalisté z Kostelce u Zlína. Hosté chtěli svého soupeře potrápit, ale v prvním dějství tahali za kratší konec. Domácí celek se v prvním polačasu mohl třikrát radovat ze vstřelené branky a hosé byli zralí na ručník. Navíc domácí celek své další možnosti nevyužil. Ve druhém dějství se ale obraz hry rapidně změnil a hosté začali kousat. Nejdříve snížili na 1:3 a poté dkonce na jednobrankový rozdíl. Domácí nakonec v závěru svoji výhru pojistili, ale hosté bojovali až do závěrečného hvizdu."