21.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Ludkovicím vystřelil výhru proti Slavkovu pod Hostýnem Filip Bartoš

14

Ludkovice hostily v záchranářském duelu tým ze Slavkova pod Hostýnem. V první půli branka nepadla. Ve druhém poločasu vydržel bezbrankový stav až do 71. minuty. Poté vystřelil cennou výhru domácímu týmu Filip Bartoš. Hosté odjíždějí pod Hostýn s prázdnou.

V první půli branka nepadla

V Ludkovicích se představil celek ze Slavkova pod Hostýnem. Oba týmy stále bojují o záchranu v soutěži. Stále není zřejmé, kolik týmů bude nakonec ze všech 1. B tříd sestupot. Jedno je zřejmé, že na 14. místě skončí tým hulínské Admiry, který soutěž zabalil po podzimní části a jeho výsledky byly anulovány. Duel v Ludkovicích sliboval vyrovnanou bitvu a to se nakonec i potvrdilo. V prvním poločasu se čekalo na chybu a šancí k vidění příliš nebylo. Poločas také skončil bezbrankovou remízou. Druhá půle naskytla podobný obraz hry. Domácí pak vysvobodil dvacet minut před koncem utěšenou střelou Filip Baroš a cenné tři body nakonec zůstaly v Ludkovicích.

Domácí strhli výhru na svoji stranu

Stanislav Bartoš, vedoucí Ludkovic: „Hrálo se velmi důležité utkání, z obou stran to bylo nervózní. Domácí přibližně do 25. minuty zápasu tlačili, nedařilo se jim však dostat do větší šance. Po půl hodině hry nastřelili tyč. Hosté v prvním poločase jen jednou ohrozili branku Ludkovic. Druhá půle pokračovala ve stejném duchu, domácí byli mírně lepší. V 71. minutě po překrásné střele šli do vedení 1:0. Hosté se s výsledkem něco snažili udělat, branku už nedali.“

Ludkovice
R. Mikel [-] - R. Hamouz [-] , M. Gregor [-] (87. M. Kunorza [-] ) , Z. Chot [-] , V. Dvorník [-] , J. Hamouz [-] , F. Bartoš [-] (89. F. Janča [-] ) , R. Mikulášek [-] , T. Brebis [-] , V. Brebis [-] (74. M. Mikel [-] ) , M. Suchý [-]

TJ Slavkov pod Hostýnem
P. Dolák [-] - D. Kouřil [-] , R. Ponížil [-] , A. Čuba [-] , P. Krajcar [-] (46. Z. Sadil [-] ) , D. Mrázek [-] , O. Kužel [-] (66. P. Dvorník [-] ) , L. Urbánek [-] (66. J. Čačala [-] ) , P. Darebníček [-] , M. Bureš [-] , M. Kopřiva [-]

ŽK: 85. T. Brebis - 24. L. Urbánek , 80. M. Kopřiva .
Hráči zápasu: F. Bartoš - M. Bureš .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: DOSTÁLEK Josef - PLECA Jaroslav (N), BOUCHALÍK Martin (N).