23.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

Vlachovice boj o záchranu nebalí. Horní Lideč po jedné výhře opět prohrála.

2

Ikdyž to vypadalo že je jasné kdo sestoupí, tak se nám to začína pěkně zamotávát. Domací začali sbírat body, které potřebují jako víno. V sobotu si vyšlápli na Horní Lideč, které se na jaře moc nedaří. Boj o záchranu nabíra opravdové obrátky.

Opatrný začátek

Začátek zápasu z obou stran byl spíše opatrný.Hrálo se mezi šestnáctky obou týmů. Druhou polovinu prvního poločasu domácí přidali směrem dopředu a vytvořili si tlak i gólové příležitosti . Ve 45 minutě obešel Plšek hostujícího brankáře Kubína a ten ho při zákroku srazil k zemi. Rozhodčí Jiří Nuc odpískal penaltu, ale Sáblik trefil jen horní tyč. V nastaveném čase domácí zahrávi domácí rohový kop, po kterém se prosadil Kolouch 1:0..

Hosté se snažili ale nepodařilo se jim vstřelit branku.

Druhy poločas začal opatrně. Postupem času jsme si opět vypracovali několik šancí.Uklidňující  branku  přidal Kolouch v 72. když po dobrém  centru umístil míč hlavou přímo pod horní tyč. Hosté nic nevzdávali vypracovali si šance,které ale neproměnili a tak domácí vyhráli 2:0.

SK Vlachovice
Patrik Macháč: "Zápas jsme zvládli a zaslouženě jsme si připsali potřebné 3 body. Další kolo jdeme do Podlesí, kde budeme chtít navázat na domácí výhru"

P. Macháč [-] - T. Mikulčík [-] , D. Fojtík [-] , J. Hovězák [-] (88. M. Macháč [-] ) , J. Nedavaška [-] , M. Jemelka [-] , Z. Kupčík [-] (28. P. Obadal [-] ) , M. Sáblík [-] , V. Fojtů [-] , D. Plšek [-] (83. O. Kašša [-] ) , T. Kolouch [-]