24.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Štítná nad Vláří v divoké přestřelce vydolovala v Kvasicích jeden bod

6

Štítná nad Vláří stále bojuje o udržení Krajského přebotu a v Kvasicích bojovala o body až do poslední minuty. V první půli padlo po dvou brankách na každé straně. Ve druhém poločasu vedli domácí už o dvě branky, ale Tomáš Vaculík dvěmi trefami vystřelil Valachům alespoň bod.

V první půli padly dvě branky na každé straně

Jindřich Lehkoživ, trenér Kvasic: „Brzy jsme vedli dva nula a vypadalo to na pohodový zápas. Bohužel po dvou individuálních chybách našich hráčů hosté vyrovnali a do kabin se šlo za vyrovnaného stavu. Druhý poločas byl kopií toho prvního, šli jsme do vedení 4:2 a vytvořili si snad čtyři šance na navýšení vedení. V těchto chvílích stálo u hostů i štěstí, když je od branky dvakrát zachránila branková konstrukce. Naše neproměňování šancí nás nakonec stálo body, protože hostům se nejdřív podařilo snížit a v nadstavení ze standardní situace dokonce vyrovnat.

Hosté dokázali srovnat

Pavel Prešnajder, trenér Štítné nad Vláří: „Opět špatný začátek, soupeř brzy vedl, naštěstí pro nás hrál jen čtvrt hodiny. Pak jsme převzali otěže zápasu, vyrovnali a zahodili další šance. Po přestávce jsme chtěli zápas zlomit, místo toho opět hrál dvacet minut soupeř. V duelu nahoru – dolů jsme nakonec vyválčili cennou remízu díky trefě v nastavení z posledního rohu. Doufám, že získaný bod nám pomůže, neboť situace ve spodních patrech se vyrovnává. Závěr bude ještě hodně zajímavý!“

FC Kvasice
J. Svoboda [-] (46. D. Zavadil [-] ) - D. Chytil [-] (64. T. Hamala [-] ) , J. Baculák [-] , J. Sigmund [-] (77. M. Samohýl [-] ) , L. Berky [-] , J. Ferko [-] , K. Majkrič [-] , D. Stratil [-] , R. Zapletal [-] , J. Žiška [-] , D. Drápal [-]

TJ Štítná nad Vláří
M. Marcaník [-] - J. Liška [-] , M. Struhař [-] , O. Hnilo [-] , P. Frýželka [-] (46. M. Králík [-] ) , Š. Hrnčiřík [-] , T. Vaculík [-] , M. Černý [-] , M. Hnaníček [-] , L. Hlavica [-] , M. Maniš [-]

ŽK: 75. J. Baculák , 89. R. Zapletal - 13. M. Struhař , 15. M. Maniš , 47. O. Hnilo .
Hráči zápasu: J. Ferko - T. Vaculík , M. Hnaníček .
Počet diváků: 200. Rozhodčí: KOTAČKA Rostislav - SCHNÜRMACHER Filip, ZPĚVÁK Petr.