22.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Štítná nad Vláří si přivezla z Luhačovic jeden bod

7

V Luhačovicích se hrálo malé derby, kdy domácí tým hostil celek ze Štítné nad Vláří. Hosté svým herním pojetím zrovna nepatří mezi oblíbené soupeře domácího celku a znovu se to potvrdilo. V první půli branka nepadla. Ve druhé půli padlo po dvou brankách na každé straně.

V první půli branka nepadla

Lukáš Pazdera, trenér FK Luhačovice:

Myslím si, že to byl oboustranně zajímavý zápas. Chvilku jsme my tahali za kratší konec a poté soupeř. Na dvě branky doma či venku bychom měli vyhrávat,to se nyní bohužel neděje. Chybí nám krůčky ať už v obraně nebo v útoku na doražení soupeře. Negativem utkání je to, že dáme na 1:0 a než se nadějeme, tak za deset minut je to 1:2. To se nesmí stávat. Na druhou stranu jsme rychle srovnali a v 90. minutě jsme mohli rozhodnout ve svůj prospěch. Pozitivem je, že kluci šli a hrabali za vítězstvím, fotbal je opět začíná bavit. Takto se chceme prezentovat.

Domácí dokázali srovnat

Pavel Prešnajder, trenér Štítné nad  Vláří: „Před zápasem bych s bodem spokojen, ale vzhledem k průběhu jsem malinko zklamaný. Bylo v našich silách dohrát zápas k vítězství, neboť první poločas jsme byli lepší stejně jako v úvodu druhého. Pak jsme si ale z brejku nechali dát gól, na který jsme naštěstí odpověděli obratem. Poté co domácí opět vyrovnali se hrálo nahoru - dolů, přičemž v závěru jsme měli po hlavičce Ondry Červenky kus štěstí. Z tohoto pohledu asi zasloužená plichta.“