26.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

--

--

Dominik Havlík čtyřmi góly rozhodl zápas ve V.Losenici

16

Dominik Havlík čtyřmi góly rozhodl zápas ve V.Losenici a Hamry B tím skončily v tabulce čtvrté.

Hosté vstřelili branku do šatny

Za velmi fotbalového příjemného počasí se očekávala atraktivní podívaná. Ty diváci, kteří dorazili na zápas viděli v první půli tři branky. O první branku v domácí sítí se postaral v 9. minutě hostující Dominik Havlík - 0:1. Domácí se ale z této branky nesesypali a ve 42.minutě se postaral o vyrovnání Radim Kasal - 1:1. Takovýto sled zápasu předurčoval k dalším vstřeleným brankám. A to i díky další brance do šatny ze 45. minuty, kterou přetočil vývoj zápasu k prospěchu hostí Tomáš Novotný - 1:2. Domácí se sice snažili hned z výkopu srovnat do poločasu skóre, ale hosté si nadějné poločasové vedení již nenechali vzít a mohli odcházet do kabin velmi spokojeni.

Hamry přidaly další tři branky Havlíkem

Druhý poločas se domácí snažili tlačit k hostující brance a vyrovnat. Jejich snahu ale nakonec schladil v 59. minutě Dominik Havlík a zdálo se být rozhodnuto - 1:3. Stejný hráč uzavřel v 72. minutě hattrick - 1:4. Definizivní podobu skóre pak udělal znovu v 90. minutě hostující Dominik Havlík - 1:5. Hamry B tak po výhře 5:1 potvrdily konečné čtvrté místo tabulky.