Polnička vyhrála v Pohledci

21

Polnička vyhrála v Pohledci, když se hattrickem prosadil hostující Průža.

První půlka vyzněla lépe pro Polničku

Na podmáčeném povrchu se hrálo od začátku svižné utkání hosté z Polničky vstoupili do utkaní bez jedno hráče Pohledec toho dokázál využít, když se ranou z malého vápna v 7.minutě prosadil Bartek.Od 15. minuty už byla Polnička kompletní a po centru Průži do vápna se nejlépe zorientoval Holas a jemnou tečí srovnal na 1:1 to běžela 22.minuta. O 7.minut později už hosté vedli po odrazu Pohledeckého hráče se řítil sám na brankaře Průža,který se trefil přesně k tyči 1:2.Na konci poločasu mohla Polnička odskočit na rozdíl dvou branek ale Gančevova hlava šla jen doprostřed branky, kde stál připravený Hájek

Hostující Průža se blýskl hattrickem

Pohledec začal druhý poločas aktivně a odměnou mu byla vyrovnávací branka po trefě Jambora ze 46.minuty.Další branka padla až v 54.minutě kdy Jirasek spíše centroval, ale nakonec jeho střela nadělala kupu práce domacímu golmanovi, který balon vyrazil pouze nad sebe a dobíhající Průža usměrnil balon hlavou za jeho záda - 2:3.Šance se střidaly na obě strany a domací borci se snažili o vyrovnaní to se povedlo v 81.minutě po krásné ráně z nohy domacího Šolce 3:3.Polničku tato branka nepoložila a nakonec se dokázala ješte prosadit a byl to znovu Průža, který zkompeltoval hattrick a vystřelil hostům tři body utkání tak skončilo 3:4 pro Sokol.

Utkání se hodnotí samozřejmě kladně vezeme 3 body ale zodpovědnost některých hráčů mě pěkně ser....ale už chybí pouze dvě kola a doufam že se ještě hecnem a získáme 6 bodů.Teď k utkání před začátkem dost pršelo a povrch byl celkem podmáčený a obával jsem se že bude kombinace váznout ale nakonec se hrál velmi pěkný fotbal.Trošku mě mrzí výkon sudího k tak mokrému povrchu musí přistupovat důrazněji chvílema to byly jatka a říkal jsem si kdo půjde za ty kluky zítra do práce.Suma sumarum na to že jsme hráli 15.minut o hráče méně a chybělo pár kluků převládá spokojenost.Buldo a ty to máš dneska za suda .Za týden rozmažeme v derby Transformátor pak se podíváme do Radostína a můžeme se jit vožrat.Fotbalu zdar a vesnickému zvlášť.

Počet diváků: 22. Rozhodčí: UHLÍŘ Lukáš - HUMLÍČEK Stanislav (N), ŽÁK Ondřej (N).