23.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

--

Rožná ovládla zápas v Polničce

66. J. Víška - 7. P. Sýkora , 28. J. Vyžrálek , 30. J. Kroupa , 83. P. Sýkora (p.)
23

Rožná ovládla zápas v Polničce, kde rozhodla výborným výkonem v prvním poločase.

Rožná první půli vyhrála o tři góly

Do Polničky přijela již postupující Rožná. Domácí byli motivováni při případné výhře nad lídrem tabulky by se dotáhli na druhý Ujčov. V utkání dvou celků z horní části tabulky začali lépe hosté,kteří se snažili o vedoucí branku zápasu. Domácí také chtěli poprvé skórovat. Ale nakonec to byli přesto hosté, kteří první poločas orámovali dokonce třemi brankami. O ně se postaral v 7.minutě Petr Sýkora - 0:1. Ve 28. minutě se postaral o druhou branku nejlepší střelec soutěže Jiří Vyžrálek a hosté vedli 0:2. Aby toho nebylo málo v 30. minutě přidal třetí zářez do pažby Jiří Kroupa - 0:3. Hosté třígólový náskok udrželi až do poločasového hvizdu rozhodčího Tomáška a tak mohli odcházet na přestávku spokojeni

Druhý poločas se jen dohrával

Druhý poločas začali domácí aktvitou, která vyústila ve snižující branku o kterou se postaral v 68.minutě Jiří Víška - 1:3. Hosté ale drama nepřipustili a v 83.minutě definitivně rozhodl o osudu zápasu Pavel Sýkora, který proměnil pokutový kop - 1:4. Hosté si tak po výhře udrželi na jaře stoprocentní bilanci a ještě neztratili ani bod. Polnička nadále zůstává na čtvrté příčce tabulky. Příští kolo přivítá Rožná v domácím prostředí Měřín B. Plnička se představí v Pohledci.