22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

--

--

V Losenici se body dělily

19

V Losenici se body dělily, když domácí srovnali proti Věchnovu ve druhém poločase.

Divoký začátek zápasu vyšel lépe pro Věchnov

Za velmi příjemného fotbalového počasí se očekávala atraktivní podívaná. Ty diváci, kteří dorazili na zápas pozdě, přišli o rychlou branku v domácí sítí. O tu se postaral v 8. minutě hostující kanonýr Ondřej Ostrýž - 0:1. Domácí se ale z takto rychlé branky nesesypali a v 13. minutě se postaral o vyrovnání Marek Sobotka - 1:1. Takto rychlý sled zápasu předurčoval další střelecké hody. A to i díky další brance z 18. minuty, kterou otočil vývoj zápasu na stranu Věchnova Matěj  Tomáš Bukáček - 1:2. Ale právě od té doby jakoby střelcům zvlhl střelecký prach a s góly se zastavila stavidla. Samozřejmě se o to zapřičinili oba gólmani. Domácí se sice snažili srovnat do poločasu skóre, ale hosté si nadějné poločasové vedení již nenechali vzít a mohli odcházet do kabin velmi spokojeni.

Kasal ve druhé půli vyrovnal

Domácí se po změně stran snažili o vyrovnání výsledku, ale branka dlouho nepřicházela. Pozorná obrana hostí a brankář Uhlíř byly dlouho na místě. Nakonec však radosti domácích fanoušků přišla, když vyrovnal v 63. minutě Radim Kasal - 2:2. Zbytek zápasu již branka nepadla a tak si soupeři body rozdělili.Za zapsání do statistik pak byla jen v 83. minutě červená karta pro hostujícího střídajícího Dalibora Kolbábka.