22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Rožná porazila Hamry a postupuje

19

Rožná porazila Hamry a postupuje do okresního přeboru.

Rožná první půli vyhrála o tři góly

Za hezkého jarního spíše letního počasí se hned od začátku pustili domácí do obrany hostí. Výsledkem úvodního tlaku byla branka Filipa Škutchana ve 20. minutě zápasu. Domácí nadále pokračovali v dobývání hostující branky a v 30. minutě přidal pojištující druhou branku opět Škutchan - 2:0. Další branku si pak schoval Filip Škutchan do 42. minuty a dokončil tak hattrick -  3:0. Rožná tak jasně ovládla celý první poločas.

Rožná kontrolovala druhou půli

Druhý poločas začali domácí aktivně s vědomím, že další branka v síti hostí úplněrozhodne zápas. V dalším průběhu byli ale oba brankáři dlouho k nepřekonání.  Domácí ale přeci jen udeřili v 59. minutě, kdy Ondřej Chocholáč nedal Ptáčkovi šanci - 4:0. Zbytek utkání si  domácí již vedení pohlídali a mohli tak začít slavit po závěrečném hvizdu rozhodčího Tomáška postup do okresního přeboru.

SK Rožná
J. Beran [-] - T. Sýkora [-] , F. Škutchan [-] (74. R. Buchtela [-] ) , O. Kroupa [-] , F. Humpolík [-] (61. P. Navrátil [-] ) , J. Kroupa [-] , J. Vyžrálek [-] (46. O. Chocholáč [-] ) , R. Švestka [-] (67. R. Hájek [-] ) , M. Navrátil [-] , P. Kunc [-] (46. K. Beran [-] ) , P. Sýkora [-]

FC Hamry nad Sázavou B
M. Ptáček [-] - V. Kříž [-] , F. Chlubna [-] , M. Srnský [-] - P. Vašek [-] , P. Hron [-] , J. Kolarik [-] , J. Miklík [-] , K. Tesař [-] (8. T. Novotný [-] ) - L. Krejčí [-] (67. P. Špinar [-] ) , L. Sýs [-]

Počet diváků: 100. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - NOVOTNÝ Dušan (N), BERAN Jaroslav (N).