21.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

32. A. Crha , 51. A. Crha , 57. A. Crha , 58. D. Dostál - 48. T. Neubauer
18

Březí vyhrálo důležitý zápas, když porazilo Velkou Losenici

Březí vstřelilo jednu branku v prvním poločase

Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na svém místě. Až přišla 32. minuta a první gólová radost domácího celku, o kterou se postaral Michal Smejkal - 1:0. Domácí se pak snažili ještě své skóre navýšit, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla, takže se docházelo do kabin za hubeného vedení domácího týmu. Diváci se tak určitě měli ve druhém poločase na co těšit.

Březí rozhodlo během sedmi minut

Po změně stran hosté rychle vyrovnali ve 48. minutě, Když autorem jediné branky byl Tomáš Neubauer - 1:1. Domácí ale zasadili hostům během sedmi minut dokonalé KO. V 51. minutě  a v 57. minutě dokončil dvěma góly hattrick Antonín Crha - 3:1. V 58. minutě rozhodl definitivně  David Dostál 4:1 a hosté již se na na žádný gól během závěrečné půlhodiny nezmohli.Důležité tři body tak zůstaly v Březí.