21.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Hamry B vyhrály po rychlé brance

18

Hamry B vyhrály po rychlé brance Lóžiho nad rezervou Měřína 1:0.

Domácí vstřelili rychlou branku

Začátek zápasu se domácímu týmu skvělé povedl, když již v 2. minutě musel hostující gólman lovit míč za svými zády, když se dokázal zapsat do střelecké listiny Jakub Lóži - 1:0. Domácí diváci si jistě přáli a pevně doufali v další střelecké zásahy na domácí straně. Také hosté si vypracovali nějakou tu šanci, ale stav skóre se neměnil. Gólmani obou týmů tak dokázali udržet čistá konta a tak se šlo do kabin jen za hubeného vedení domácích v poměru 1:0. Zápas byl tak do druhé půle zcela otevřen a diváci se tak mohli těšit co předvedou obě mužstva po pauze.

Druhá půle branku nepřinesla

Druhý poločas se oba celky snažily o vstřelení pro ně rozhodující branky, ale oba brankáři a obrany byly na svých místech. Zápas tak skončil těsnou výhrou domácích, se kterou bylo spokojeno 40 domácích fanoušků.