16.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Vedoucí Rožná potvrdila výhrou vedení v tabulce

16

Vedoucí Rožná potvrdila výhrou vedení v tabulce, když zdolala Velkou Losenici.

Rožná první půli vyhrála o čtyři góly

Velmi chladné jarní počasí přivítalo v šestnáctém kole třetí třídy dobře připravený trávník v Rožné.Domácí vedoucí celek soutěže vlétl na hosty jako velká voda a brankami Filipa Humpolíka ze 3. minuty a Jiřího Vyžrálka z minuty 8 vedl rychle o dvě branky. Když přidal v 17. minutě třetí branku Ondřej Kroupa vypadalo to že si Velká Losenice odveze debakl.  Poločasový výsledek uzavřel po půlhodině hry Petr Sýkora a domácí šli do šaten za vysokého vedení - 4:0.

Druhá půle se jen dohrávala

Druhá půle se jen dohrávala a domácí na začátku poločasu polevili a toho využil ke snížení stavu v 53. minutě Dominik Baránek - 4:1. O deset minut později znovu zvýšil na čtyřbrankový rozdíl svojí druhou brankou v zápase domácí Petr Sýkora - 5:1. Hosté ale nadále pokračovali v aktivitě a v 67. minutě David Králíček opět snížil na rozdíl tří branek - 5:2. Závěr zápasu se poté již dohrával a žádnou branku již 40 diváků nevidělo. Rožná si tak výhrou upevnila vedení v tabulce před druhou rezervou Hamrů.