15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Pohledec rozhodl v Počítkách v prvním poločase

14

Pohledec rozhodl v Počítkách v prvním poločase, kdy vsítil obě branky zápasu.

Pohledec dvakrát skoroval

Utkání dvou sousedů v tabulce zašali lépe hosté z Pohledce, kteří šli v 11. minutě po brance Luboše Novotného do vedení. Hosté pokračovali v útočné hře a ve 21. minutě si připsali druhou branku z kopačky Michala Dostála. Domácí ve snaze snížit stav zápasu ztroskotávali na hostující obraně v čele s brankářem Hájkem. Hosté tak odcházeli do šaten za vedení 0:2.

Druhý poločas branka nepadla

Druhý poločas se znovu domácí snažili o snížení stavu a vyrovnání skóre, ale hostující obrana byla vždy na místě. Pohledec si tak odvezl domů velmi cenné tři hody.