15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Rožná rozhodla v závěru

15

Rožná rozhodla v závěru zápas v Radostíně a nadále vede tabulku.

První poločas branka nepadla

Za příjemného jarního počasí se hrál ze začátku velmi opatrný fotbal.Domácí tým, který byl na desátém místě tabulky chtěl hosty zaskočit. Hosté kteří se nacházejí na vedoucí příčce chtěli zvítězit a z pozice lídra tabulky si  přijeli pro tři body. Oba celky si od začátku hlídaly útočné hrozby svých protějšků. Když už se ale oba týmy k některé střele odvážily, tak jak domácí gólman Veselýtak i hostující brankář Beran žádný střelecký pokus jednoho či onoho celku za svá záda nepustily. Diváci se tak za celý první poločas žádné branky nedočkali, a tak odcházely oba týmy za stavu 0:0 do kabin.Zápas byl tak zcela otevřený a vše tak měl rozhodnout až druhý poločas.

Druhý poločas také dlouhou dobu branku nepřinášel, a tak se rozhodlo až v samém závěru utkání. V 76. minutě se dostal do zakončení Petr Sýkora a Rožná vedla. Tři body pak potvrdil v poslední minutě Filip Humpolík. Rožná tak vstoupila do opožděné jarní premiéry vítězně