14.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Ujčov ovládl derby

16

Ujčov ovládl derby, když zdolal Věchnov.

Ujčov do půle dvakrát skóroval

Po posledním podzimním zápase, kdy Ujčov vyhrál na půdě rivala z Véchnova v poměru 3:1 se situace opakovala a zrodil se totožný výsledek i v odvetě. Za slunečného avšak velmi větrného počasí se oba týmy představily na velmi dobré hrací ploše a před spoustou diváků.

Od úvodních minut však bylo jasně patrné, že domácí tým nenechá nic náhodě.

Kombinační hrou se dostávali k zakončení zejména Josífek a Dvořáček ze střední vzdálenosti. Hosté tomu nevěnovali patřičnou pozornost a tak přišel v 18.minutě trest,Michal Dvořáček chytrým obstřelem z vápna poslal Ujčov do vedení 1:0. A když ve 41.minutě výborně hrající Radek Čuhel opět znemožnil hostující beky a vyslal dalekonosný projektil, který zapadl přímo do šibenice málokdo pochyboval o domácím triumfu. 2:0.

Ujčov kontroloval průběh druhé půle

Druhá půle přinesla daleko méně fotbalovosti z domácí strany, důležitou se stala 52.minuta ,kdy se důrazem po standardní situaci prosadil opět Michal Dvořáček a upravil na 3:0. Hosté pak přeskupili řady a vsadili vše na ofenzivní činnosti. Laxně hrající domácí už otevřený prostor v defenzivě Věchnova nevyužili a naopak v 83.minutě se ke kokerci skóre po nedorozumění v domácí obraně prosadil hlavou Bílek 3:1. Zbytek utkání změny skóre již nepřinesl a tak se mohla po závěrečném hvizdu radovat domácí družina.

SK Ujčov
Oskar Jančík, vedoucí týmu: První poločas nám vyšel skvěle, Věchnov jsme tlačili pod tlak a zaslouženě jsme si vypracovali náskok, druhá půle už tak dobrá nebyla,nicméně jsme zápas dotáhli do vítězného konce za což zaslouží dík celý tým