25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

20. L. Koudelka - 12. J. Svoboda (p.) , 24. J. Svoboda (p.) , 55. J. Svoboda , 80. M. Hájek , 82. T. Hrbek
18

Bobrová jasně porazila Křoví, kterému nastřílela pět branek.

Bobrová se dostala do vedení

Za velmi příjemného fotbalového počasí se očekávala atraktivní podívaná. Ty diváci, kteří dorazili na zápas si přišli na své. O první branku se postaral ve 12. minutě Jiří Svoboda - 0:1. Domácí se ale z takto rychlé branky nesesypali a v 20. minutě se postaral o vyrovnání Lukáš Koudelka - 1:1. Takto rychlý sled zápasu předurčoval další střeleckou podívanou. A to i díky další brance ze 24. minuty, kterou otočil vývoj zápasu na stranu hostí svoji druhou brankou v zápase Jiří Svoboda - 1:2.  Ale právě od té doby jakoby střelců zvlhl střelecký prach a s góly se zastavila stavidla. Samozřejmě se o to zapřičinili oba gólmani. Domácí se sice snažili srovnat do poločasu skóre, ale hosté si nadějné poločasové vedení již nenechali vzít a mohli odcházet do kabin velmi spokojeni.

Bobrová přidala další tři góly

Bobrová po změně stran pokračovala v aktivní hře a zaslouženě přidala i další branky. V 55. minutě uklidnil hosty Jiří Svoboda, který tak zkompletoval hattrick - 1:3. Hosté ale nadále kontrolovali utkání a definitivně rozhodli v závěru zápasu. V 80. minutě přidal čtvrtou branku Michal Hájek - 1:4. V 82. minutě dal výsledku konečnou podobu Tomáš Hrbek - 1:5. Bobrová tak po vítězství poskočila na pátou pozici, Křoví je poslední. Bobrová doma přivítá v dalším kole Dolní Rožínku a Křoví zajíždí do Doubravníku.

TJ Sokol Křoví
P. Karmazín [-] - . Maloň [-] , J. Bartošek [-] , O. Urbánek [-] , M. Kapoun [-] - J. Hanus [-] , R. Datinský [-] (74. M. Voborný [-] ) - P. Bartošek [-] - J. Dolníček [-] , L. Koudelka [-] , J. Macholán [-]

TJ Sokol Bobrová
J. Dostál [-] - T. Hrbek [-] , L. Křepela [-] , K. Flídr [-] , J. Zalaba [-] (46. O. Hlushchenko [-] ) , J. Ptáček [-] , J. Svoboda [-] , J. Stupka [-] , V. Křepela [-] , M. Hájek [-] , L. Muller [-]

ŽK: 24. J. Bartošek , 57. O. Urbánek - 69. J. Svoboda , 73. J. Stupka , 88. T. Hrbek .
Počet diváků: 34. Rozhodčí: Stehlík Michal - KVASNICA Petr (N), DOMES Milan (N).