23.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Bory snadno zvítězily v Nové Vsi B

17

Bory snadno zvítězily v Nové Vsi B, když rozhodnutí zápasu se událo po změně stran.

Bory vstřelily rychlou branku

Začátek zápasu se hostujícímu týmu skvělé povedl, když již v 10. minutě musel domácí gólman Dobiáš lovit míč za svými zády, když se dokázal zapsat do střelecké listiny Jiří Dvořák - 0:1. Domácí diváci si jistě přáli a pevně doufali ve vyrovnání. Také hosté si vypracovali nějakou tu šanci, ale stav skóre se neměnil. Gólmani obou týmů tak dokázali udržet čistá konta a tak se šlo do kabin jen za hubeného vedení hostů v poměru 0:1. Zápas byl tak do druhé půle zcela otevřen a diváci se tak mohli těšit co předvedou obě mužstva po pauze.

Bory přidaly další branky

Bory do druhé půle vlétly jako velká voda a za 15. minut bylo definitivně hotovo. Nejprve v 50. minutě načal kanonádu František Zikmund - 0:2. Aby nejlepší kanonýr soutěže Miroslav Ochrana v 58. minutě a v 61. minutě dvakrát překonal Dobiáše - 0:4. Poslední půlhodina se jen dohrávala a Bory tak mohly slavit další vítězství v soutěži. Bory si udržely druhé místo v tabulce a také naději na postup, který budou zkoušet oživit příští týden v souboji s vedoucím Křižanovem. Nová Ves zůstává pátá a příští týden se představí v souboji rezerv na hřišti Bystřice.