18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Bobrová jasně porazila Santus

20

Bobrová jasně porazila Santus, když mu vstřelila šest branek.

Bobrová vstřelila v první půlce dvě branky

Začátek zápasu patřil domácím ale na první branku si muselo šedesát diváků počkat do 26. minuty, kdy Michal Hájek dostal Bobrovou do vedení - 1:0. V dalším průběhu první půle se domácím dlouho nedařilo přidat další gól. Až v 40. minutě domácí kanonýr Jiří Svoboda dostal míč do sítě podruhé - 2:0. Tak také skončil první poločas.

Bobrová přidala další čtyři góly

Druhý poločas začali domácí velkým tlakem, který zúročil ve 64. minutě Jan Zalaba - 3:0. V 69. minutě se podruhé v zápase trefil Michal Hájek - 4:0. V dalším průběhu se dočkali v 77. minutě také hosté, když snižující branku vstřelil Vojtěch Dvořák - 4:1..Dalších branek se tedy 60 domácích fanoušků dočkalo až v poslední desetiminutovce. Nejprve se trefil v 79. minutě Lukáš Müller a v 89. minutě domácí kanonýr Svoboda uzavřel skóre na konečných- 6:1. Domácí tak vyhráli  vysokým pětigólovým vítězstvím.

TJ Sokol Bobrová
T. Flek [-] - J. Ptáček [-] , J. Svoboda [-] , J. Stupka [-] , O. Hlushchenko [-] , V. Křepela [-] , M. Hájek [-] , R. Kratochvíl [-] (46. J. Zalaba [-] ) , P. Dvořák [-] , L. Muller [-] , L. Křepela [-]

FC Santus Jívoví
M. Štryncl [-] - J. Hejtmánek [-] , J. Láznička [-] , J. Horký [-] (64. R. Havlíček [-] ) , P. Housa [-] , V. Dvořák [-] , Z. Holubář [-] , J. Koukola [-] , M. Koukola [-] , J. Rosa [-] , M. Mach [-]

Počet diváků: 63. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - FLÍDR Karel (N), TŮMA Milan (N).