18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Bory přivezly všechny body ze Štěpánova zásluhou hattricku Chalupy

20

Bory se naladily výhrou na televizní utkání, které je čeká příští týden proti Bobrové.

První poločas padla jedna branka

Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na svém místě. Až přišla 30. minuta a první gólová radost hostujícího celku, o kterou se postaral Vojtěch Chalupa - 0:1. Hostující favorit zápasu se pak snažil ještě své skóre navýšit, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla, takže se odcházelo do kabin za hubeného vedení hostujcího týmu. Hosté neproměnili Miroslavem Ochranou ve 41. minutě ani pokutový kop, který nařídil rozhodčí za sražení Ráčka v pokutovém území.  Diváci se tak určitě měli ve druhém poločase na co těšit.

Chalupa dokončil svůj hattrick

Ve druhém poločase se hosté nemohli dlouho prosadit a tak změnu skóre přinesla až 61. minuta, kdy přidal druhou branku v zápase Vojta Chalupa - 0:2. Stejný hráč pak dokončil v 77. minutě hattrick a Bory se tak naladily výhrou na zmiňované televizní utkání, které je čeká příští týden v neděli proti Bobrové se začátkem v 11.00 hodin.

FK Železárny Štěpánov nad Svratkou
R. Hrubeš [-] - J. Veselský [-] , J. Ludvík [-] , V. Kutnyk [-] , L. Šíma [-] , R. Boček [-] , D. Kintr [-] , M. Mokrý [-] , E. Skula [-] , P. Karásek [-] , J. Kintr [-]

TJ Družstevník Bory
M. Pokorný [-] - S. Krejčí [-] (75. J. Dvořák [-] ) , V. Chalupa [-] , T. Požár [-] , M. Vávra [-] (65. J. Kujal [-] ) , M. Ochrana [-] , A. Novotný [-] , V. Burian [-] , F. Zikmund [-] , H. Ráček [-] (81. M. Špaček [-] ) , P. Prokop [-]

ŽK: 35. R. Boček , 71. J. Veselský .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - TOMÁŠEK Oldřich (N), KŘÍŽ Bedřich (N).