14.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

1. P. Haluza , 7. J. Rosa (vl.) , 56. K. Jilg (p.) - 11. J. Horký , 34. J. Horký , 90. J. Láznička
20

Santus zachránil v Křoví bod v poslední minutě

Křoví mělo výborný vstup do utkání

Domácí chtěli poprvé v sezóně zabodovat a hned v první minutě je poslal do vedení Haluza. Hosté se snažili o vyrovnání, ale byli to opět domácí, kteří zvýšili v 7. minutě na 2:0 po vlastní brance hostí. Santus byl přesto nadále aktivní a do poločasu vyrovnal po dvou brankách Horkého.

Hosté vyrovnali v poslední minutě

Ve druhé půli se dočkali v 56. minutě domácí, když byl ve vápně sražen Kocanda a rozhodčí Bula neváhal a nařídil pokutový kop. Ten bezpečně proměnil Jilg -3:2.Když už se zdálo že Kroví poprvé v sezóně vyhraje a připíše si první tři body v 90. minutě vyrovnal Josef Láznička - 3:3