14.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

V Dolní Rožínce byly vidět gólové hody

20

Na hřišti v Dolní Rožínce v nedělním větrném odpoledni proběhlo první, na góly velice bohaté, utkání.

Doubravník vstřelil dvě branky

Na hřišti v Dolní Rožínce v nedělním větrném odpoledni proběhlo první, na góly velice bohaté, utkání. Hostující hráči z Doubravníku začali lépe. Měli lepší pohyb a domácí byli pod tlakem. První branku vstřelil v 16. minutě Jan Konečný, krásnou střelou přímo do šibenice. Za pět minut proměnil samostatný brejk Ondřej Müller, velmi dobře chytajícího domácího gólmana Daniela Kuchaře, jenž chytal mistrovské utkání po dlouhé době, překonal střelou mezi nohy. Do konce poločasu se skóre již neměnilo, domácí však hru vyrovnali a postupně přebírali iniciativu.

Dolní Rožínka ve druhé půli vyrovnala

Po změně stran následovali gólové hody. Fanoušci obou týmů se dočkali celkově šesti gólů. Domácí trenér udělal několik změn v sestavě a tah s vysunutím Jana Čermáka do útoku byl opravdu vydařený. V 50. minutě Honza předběhl hostující obranu a vynutil si pokutový kop. K penaltě se postavil domácí kapitán Pavel Vondruška, jenž pokutový kop proměnil. V 62. minutě krásnou hlavičkou srovnal na 2:2. V 70. minutě si domácí obrana nepohlídala Karla Vojtu, jenž opět vrátil hostům vedení. Gólová přestřelka pokračovala a v 75. minutě opět srovnal Pavel Bartoněk. Radost domácích netrvala dlouho, neboť hned v 77. minutě opět vrátil hostům vedení Ondřej Müller. Domácí hráči se nevzdali a snažili se vyrovnat, což se povedlo opět hlavičkou Honzovi čermákovi v 82. minutě. Do konce utkání už žádná branka nepadla a zápas skončil smírně 4:4.

TJ Baník Dolní Rožínka
Jiří Bílek: Začali jsme dost špatně, už před prvním gólem jsme byli pod tlakem a přežili několik závarů. Trest samozřejmě přišel a v 20. minutě jsme prohrávali 0:2. Paradoxně nás to ale nakoplo a začali jsme hrát a do konce prvního poločasu jsme hru srovnali. Druhý poločas jsme už byli asi lepším týmem. Vysunutím Čermiho do útoku jsme oživili ofenzívu a nakonec, po divokém průběhu, jsme urvali alespoň bod za remízu. Poděkování patří Dančovi, jenž zaskočil v bráně, snad po deseti letech, ale podal parádní výkon. Samozřejmě děkujeme i všem fanouškům za podporu.

D. Kuchař [-] - T. Hille [-] (74. M. Šimeček [-] ) , R. Sluka [-] (61. J. Bílek [-] ) , M. Urban [-] , Z. Konček [-] , T. Kliment [-] (46. J. Vařejka [-] ) , P. Bartoněk [-] , V. Kopecký [-] , J. Čermák [-] , P. Vondruška [-] , L. Hofman [-]