17.kolo, Královéhradecký | Jičín | III. třída , 2021-2022

--

--

Béčko Železnice nadělilo Kopidlnu devět branek

2

V souboji dvou rezerv III. třídy okr. Jičín padlo celkem 12 branek, ale většina z nich do sítě hostů, kteří okupují za svým soupeřem čtvrtou příčku tabulky. Jak utkání probíhalo nám přiblížil střelec celkem čtyř domácích branek

V prvním poločase se hrálo převážně na polovině hostí, ale řada šancí se domácím střelcům nepodařila proměnit. Skóre otevřel utěšenou střelou Ondra Drahoňovský v 16.minutě, který po chvilce přidal i druhou branku. Hosté se z ojedinělé akce prosadili celkem kuriózní brankou - kdy Aubrecht přehodil vracejícího se Dorušku - 2:1. Těsně před odchodem do šaten se prosadil Adam Starý, a tak o pauze na světelné tabuli svítilo skóre 3:1.

Druhý poločas byl už v jasné režii domácího celku a bylo jen otázkou na jakém čísle se zastaví konečné skóre. Hned ve 49. min. se prosadil střídající Jarda Daniš. V 53. minutě zkompletoval hattrick Drahoňovský a o dvě minuty později přidal stejný hráč další branku - 6:1. V 60. minutě proměnil nařízenou penaltu Honza Šťastný - 7:1 a poté se prosadili oba bratři Rohlíčkovi - nejdříve Honza a poté i Pepa, který se objevil na domácím pažitu téměř po sedmi letech. Hosté dvěma slepenými góly v 80. a 81. korigovali výsledek na konečných 9:3.

Report zaslal: Ondra Drahoňovský