25.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Horní Stropnice už není poslední, výhru v Mokrém trefil Sládek

11

Fotbalisté Horní Stropnice ve 25. kole III. třídy zvítězili nad Mokrým 3:2 a před posledním kolem se dostali z chvostu tabulky. Hostům se v důležitém zápase o záchranu nepovedl první poločas, kdy prohrávali o dvě branky. Ve druhé půli ale sklapla "Csaplárova past" a nepříznivý výsledek se jim podařilo otočit. Hraničář se tak díky plnému bodovému zisku dostal z posledního místa a zatím k němu odsoudil Chrášťany.

TJ Mokré
M. Lukáš [-] - P. Hála [-] , R. Beneda [-] , V. Klement [-] , P. Houska [-] , P. Dvořák [-] , P. Štumbauer [-] , R. Rottner [-] , A. Maštera [-] , D. Hrádek [-] , J. Dvořák [-]

TJ Hraničář Horní Stropnice
P. Josefík [-] - J. Haňur [-] - D. Chovanec [-] , J. Dvořák [-] , F. Horník [-] , J. Charvát [-] , M. Němec [-] , V. Trojan [-] , J. Kotrč [-] , . Sládek [-] , Z. Kastl [-]

ŽK: 32. P. Hála , 43. J. Dvořák , 56. L. Bohatý - 41. . Sládek , 43. Z. Kastl , 70. F. Horník .
Hráči zápasu: Z. Staněk , J. Haňur .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: PRIMUS Miroslav - KÖSSL Miloslav (N), ŠROM Pavel (N).