21.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Lídr z Včelné nastřílel Černému Dubu pět branek

26. D. Tondl (p.) , 42. J. Gruber , 46. V. Šálek , 54. F. Pauch , 75. J. Gruber
9

Fotbalisté Včelné ve 21. kole III. třídy porazili s přehledem Černý Dub. Domácí se ujali vedení ve 26. minutě zásluhou Tondla. Těsně před koncem první půle přidal další branku Gruber. Naděje hostů uhasil na začátku druhého poločasu Šálek a Pauch. Skóre uzavřel v 75. minutě svým druhým gólem v zápase Gruber a lídr tabulky zvítězil 5:0.

SK Včelná u Českých Budějovic
Petr Křiváček (hráč): Zápas jsme nechtěli podcenit, protože jsme měli oslabený kádr. Hra tomu tak odpovídala, prvních dvacet minut jsme hráli opatrně bez výraznějších šancí. Trochu klidu jsme dostali až po proměněné penaltě. Následně se šance už objevovali více, ale hostující brankář byl proti a držel svůj tým v šanci na bodový úspěch. Pár minut před koncem prvního poločasu jsme přidali druhou branku a do kabiny jsme šli s jistým náskokem. Ledovou sprchu dostali hráči Černého Dubu ihned po minutě druhého poločasu, když jsme se dostali do vedení o tři branky. Následně jsme hru už kontrolovali a přidali další dva góly. Musím uznat, že tři body zůstali zaslouženě na stánku Včelné.

J. Žemlička [-] - O. Polanský [-] , P. Křiváček [-] , V. Adamovský [-] , O. Severin [-] - D. Tondl [-] , V. Šálek [-] , K. Novák [-] , F. Pauch [-] - J. Gruber [-] - L. Krajčír [-]