20.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

11

TJ Sokol Chrášťany
Facebook: Poměrně pěkný výkon v sestavě poznamenané mnoha absencemi. Byl to další celkem smolný zápas, šancí jsme měli dost na výhru, ale domácí byli produktivnější. Ve druhé půli jsme jsme pak dotahovali dvoubrankovu ztrátu, měli jsme velký tlak, snížili jsme z penalty, v poslední minutě krásnou vyrovnávací střelu Boháče zastavilo břevno ... Opět jsme dali venku 3 góly, ale na body to nestačilo.

TJ Slovan Černý Dub
R. Hauser [-] - P. Hošna [-] , M. Liebl [-] , J. Krcho [-] , O. Tomáš [-] , D. Schneider [-] , M. Švercl [-] , M. Frdlík [-] , P. Kuba [-] , D. Parýzek [-] , R. Hojda [-]

J. Vomáčka [-] - M. Drozd [-] , J. Pešl [-] , D. Guniš [-] - F. Vaníček [-] , O. Landa [-] , D. Pokorný [-] , J. Vomáčka [-] , M. Boháč [-] - R. Drozd [-] , P. Kremsa [-]

Hráči zápasu: M. Liebl , R. Hojda .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: Škuthan Jaroslav - KRČMÁŘ Jiří (N), VACHUTA Tomáš (N).