16.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Lipí si s chutí zastřílelo, Chrášťanům nadělilo bůra

10

Fotbalisté Lipí zvítězili v utkání 16. kola III. třídy vysoko 5:0 nad Chrášťany a dál se drží na dostřel vedoucích týmů. Po prvním poločase vedli domácí jen 1:0. Ve druhém poločase se ale s góly roztrhl pytel a Lipí nasázelo do sítě Chrášťan další čtyři branky a pohodlně si dokráčelo pro tři body.

TJ Sokol Lipí
Jiří Holinka (hráč): Zápas s Chrášťany jsme měli víceméně celou dobu pod kontrolou, hosté kromě neustálému naříkaní hrozili pouze z nákopů se snahou o brejk, ale neúspěšně. Musím ale vyzdvihnout hostujícího golmánka Vomáčku, který dokázal mnoho našich útoků odrazit. Myslím, že si tak upevnil místo jasné jedničky a chrášťanská brankářská legenda Víťa Lhotka bude muset pověsit kopačky a rukavice na hřebík.

J. Macháček [-] - O. Wegenkittl [-] , J. Mojžíš [-] , O. Kaše [-] , M. Svoboda [-] , D. Vondroušek [-] , T. Tengl [-] , J. Svobodný [-] , J. Holinka [-] , P. Boháč [-] , J. Říha [-]

TJ Sokol Chrášťany
J. Vomáčka [-] - J. Král [-] , M. Drozd [-] , M. Zeman [-] , V. Mach [-] - M. Boháč [-] , F. Vaníček [-] , O. Bahleda [-] , J. Vomáčka [-] , J. Kuboušek [-] - R. Drozd [-]

ŽK: 58. O. Kaše - 12. R. Drozd , 80. F. Vaníček .
Hráči zápasu: O. Kaše , A. Cihlář .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: GAŽÁK Josef - KAMLACH Bronislav (N), MACH Václav (N).