14.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Mokré rozstřílelo Chrášťany na jejich hřišti, čtyřikrát se trefil kanonýr Houska

6

Ve 14. kole III. třídy podlehli fotbalisté Chrášťan doma Mokrému 2:6. Hosté šli do vedení brzo, ale v prvním poločase vstřelili pouze dvě branky. Vývoj utkání se zlomil po začátku druhého poločasu, kdy zaznamenal Houska čistý hatrrick během patnácti minut. Domácí pouze korigovali Vomáčkou. V závěru utkání přidal šestou branku do sítě Chrášťan opět Houska.

TJ Sokol Chrášťany
J. Vomáčka [-] - M. Zeman [-] , M. Drozd [-] , J. Král [-] - M. Boháč [-] , P. Suchan [-] , V. Jaroš [-] , J. Hartman [-] , J. Vomáčka [-] - P. Svatoš [-] , R. Drozd [-] -

TJ Mokré
D. Hrádek [-] - P. Štumbauer [-] , A. Hošna [-] , P. Dvořák [-] , P. Houska [-] , O. Fošum [-] , V. Klement [-] , L. Tancer [-] , M. Kössl [-] , A. Maštera [-] , L. Stárek [-]

ŽK: 31. M. Boháč , 60. J. Král , 62. V. Mach , 83. P. Suchan - 61. A. Hošna .
Hráči zápasu: P. Houska .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: RYŠLAVÝ Jaroslav - MATĚJKA Zdeněk (N), VACHUTA Tomáš (N).