1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Martin Ludvík vystřílel Valeči výhru

0

Zápas mezi Radkovicemi a Valečí rozhodl jediný střelec na hřišti Martin Ludvík. Třemi góly rozhodl o výhře svého týmu.

Trochu překvapivě skončil zápas v Radkovicích. Radkovice loni okupovaly přední pozice. Za to Valeč hrála spíše ve spodních vodách tabulky. Přesto se hosté ujali vedení. V 16. minutě vsítil gól Martin Ludvík. To si zopakoval ve 30. minutě. Druhý poločas začal snížením domácího týmu na 1:2. Postaral se o to Tomáš Růžička. Poslední slovo však měl opět Martin Ludvík, který svému týmu pomohl výrazně k zisku tří bodů.

SK Radkovice
trenér Radkovic: Hosté byly důraznější v osobních soubojích a dokonale využily chyb naší obrany.V druhé půli se hra poněkud vyrovnala změnami v sestavě.

V. Štolz [-] - K. Nedvědický [-] , L. Hofman [-] , T. Růžička [-] , V. Zahradník [-] (46. M. Hlouch [-] ) - R. Odstrčil [-] (79. L. Štolz [-] ) , J. Pekárek [-] (79. L. Kočí [-] ) , T. Hejda [-] (73. R. Roupec [-] ) , J. Hofman [-] - L. Pekárek [-] , M. Hruška [-] (81. V. Kočí [-] )