24.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

37. R. Šťáva , 59. D. Hibš , 61. R. Šťáva , 79. M. Blatný , 86. M. Sedláček - 9. F. Toman , 67. F. Toman (p.)
14

Povedená druhá půle rozhodla o výsledku zápasu.

Po půli nerozhodně

Budišov přivítal Počítky, hned na začátku utkání se dostal do šance Filippi, ale skóre se neměnilo. Poté se po akci Sedláčka s Blatným ozval zvuk brankové konstrukce, a to když druhý jmenovaný trefil tyč. Hned z protiútoku se hosté prosadili, a to když se v 9. minutě prosadil Toman - 0:1. Poté obě dvě mužstva neproměňovali svoje šance - za domácí selhal Blatný i Šťáva, Sedláčkova střela skončila na břevně. Za hosty své šance neproměnil Filippi, který byl hrozbou číslo jedna pro domácí obranu. Skóre se měnilo ve 37. minutě, kdy se prosadil Šťáva - 1:1. Za tohoto stavu se odcházelo na poločasovou přestávku.

Domácí po přestávce rozhodli

Druhý poločas začal v režii domácích, hostům začali odcházet síly. V 59. minutě se prosadil střelou Hibš - 2:1. O dvě minuty později předvedli domácí povedený brejk, a to když po ose Blatný, Sedláček, Šťáva a poslední jmenovaný uklidil míč do prázdné branky - 3:1. Hosté vykřesali jiskřičku naděje v 67. minutě, když proměnil penaltu Toman - 3:2. V 79.minutě se prosadil střelou z vápna Blatný a konečně skóre určil Sedláček, když v 86.minutě zvyšoval na 5:2.

FC Budišov - Nárameč z.s.
Matěj Sedláček (hráč): První poločas mohl skončit 5:5, druhou půli už jsme měli ve svých rukou a bereme tři body. Musíme se soustředit na další zápas v Želetavě, který bude dle mého o 100% náročnější.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček (vedoucí): O body nás v tomto utkání připravila naše slabá koncovka a nepřesní rozhodčí.

P. Bajer [-] - D. Čech [-] , J. Večeřa [-] , O. Mucha [-] , M. Blatný [-] , Z. Mucha [-] (89. R. Pavlatovský [-] ) , R. Vašíček [-] , D. Hibš [-] , R. Šťáva [-] , M. Sedláček [-] , M. Kolda [-]

J. Hořínek [-] - L. Sláma [-] , O. Toman [-] , M. Řeháček [-] , M. Landsman [-] - D. Bednář [-] , L. Kachlík [-] , F. Toman [-] , J. Mašek [-] (84. T. Říčan [-] ) - O. Zajíček [-] , M. Filippi [-] -

ŽK: 25. P. Bajer - 31. L. Kachlík , 80. M. Landsman .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: ŽALOUDEK Marek - BURIAN Vít, BOUDA Josef.