23.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

13. M. Tofl (p.) , 21. A. Dúcký - 26. R. Šťáva , 63. M. Blatný (p.)
12

Jarní série Dukovan skončila na budišovském štítě.

Domácí po půli vedli

Od prvních minut bylo jasné, že domácí tým bude udávat tempo hry. Potvrdilo se to ve 13. minutě, a to když hostující Svoboda ve vápně fauloval Fojtáška a nařízenou penaltu proměnil Tofl - 1:0 Neuběhlo ani deset minut a domácí zvyšili na 2:0, a to když se prosadil ve 21. minutě Ducký. Hosté vykřesali jiskřičku naděje ve 26. minutě. když se prosadil Šťáva - 2:1. Tento stav vydržel až do poločasové přestávky.

Hosté po přestávce srovnali

Druhý poločas byl spíše bojovný, Budišov se dočkal vyrovnání z pokutového kopu, který proměnil Blatný - 2:2. Domácí se snažili vstřelil vítězný gól, ale hostující obrana zodpovědně bránila, a tak utkání skončilo remízou 2:2.

FC Budišov - Nárameč
Matěj Sedláček (hráč): Bod z venku bereme všema deseti, ale naše hra se musí zlepšit.