20.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

45. R. Šťáva (p.) , 74. D. Hibš - 36. D. Salák
16

Kouty se držely, ale nakonec nemají ani bod.

Po půli nerozhodně

Budišov hostil Kouty. Od začátku utkání zápas postrádal tempo a kvalitu. Ve 36.minutě po chybě domácí obrany vstřelil gól Saláka hosté vedli - 0:1. Domácí vyrovnali ve 45. minutě z pokutového kopu, který proměnil Šťáva - 1:1.

Domácí po přestávce rozhodli

Druhém poločasu stojí za zmínku jen výstavní gól Hibše v 74.minutě - 2:1. Hosté se na vyrovnání nezmohli, a tak domácí berou tři body.

FC Budišov - Nárameč
Matěj Sedláček (hráč): Fotbal dnes plakal, utkání nemělo parametry 1.A třídy. Musíme ho hodit za hlavu a podávat lepší výkony.

P. Bajer [-] - J. Sedláček [-] (72. O. Doležal [-] ) , R. Vašíček [-] , J. Večeřa [-] , R. Hrádek [-] , D. Hibš [-] , R. Šťáva [-] , R. Pavlatovský [-] (65. D. Čech [-] ) , M. Sedláček [-] , T. Nováček [-] , M. Kolda [-]