18.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

Rapotice berou tři body

18

V Rapoticích domácí celý zápas tahali za delší šňůru a berou tři body.

Domácí po půli vedli

Hosté nastoupili s respektem a snahou o důsledné bránění v kompaktním bloku a se snahou každou příležitost využít k protiútoku. Úkolem domácích bylo, co nejrychleji otevít tento blok gólem a přidat další, ke klidnému průběhu zápasu. První branka Kučery po pěkné akci ještě nebyla pro ofsajd uznána, ale ve 32. minutě si hrudí sklepl nepřesný odkop hostí a zpoza vápna ránou k tyči otevřel skóre - 1:0. Ve 40. minutě to byl opět střelec Kučera, který využil Sobotkovu přihrávku pod sebe a placírkou trefil šibenici - 2:0. Další šance, včetně Sobotkova úniku, který skončil na tyči, zůstaly nevyužity.

Domácí si vedení pohlídali

Kdo myslel, že ve druhé půli domácí zažijí střelecké hody, ten se spletl. Vlivem mnoha nepřesností se i hosté dostali do hry, ale za celý zápas si žádnou vážnější šanci nevypracovali. V závěru zápasu protrhl krátkou střeleckou smůlu Sobotka a zblízka stanovil konečný výsledek - 3:0.