12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Mohelno si veze z Budišova B vysokou výhru

45. J. Kazda - 16. T. Jeřábek , 19. F. Staněk (p.) , 40. P. Suchánek (vl.) , 54. T. Jeřábek , 77. T. Jeřábek , 89. T. Jeřábek
0

Fotbalisté Mohelna si i díky čtyřem brankám Tomášem Jeřábka připsali vysokou výhru 6:1 ze hřiště rezervního týmu Budišova-Nárameč B

Mohelno si získalo dvougólový náskok

zápas začal vyrovnaně, ale postupem času měli domácí drobnou převahu a konrolu míče. Vypracované šance však neproměnili.V 16. minutě potrestalo chybu při obranném zákroku domácích Tomáš Jeřábek a otevřel skóre utákání 0:1. Domácí se dále pokoušeli kombinační hrou dostat před branku soupeře a skórovat. V 19. minutě po dalších nepřesnostech v obraně se dostali hosté do pokutového území kde byl jeden z hráčů zastaven faulem. Nařízenou penaltu excelentně proměnil František Staněk 0:2. Zanedlouho domácí soupeři darovali tříbrankové vedení po vlastním gólu při obranném zákroku z autového vhazování 0:3. výsledek byl v tuto chvíli pro Budišov velmi krutý. Odhodlání domácích vyvrcholilo snížením na rozdíl dvou branek v samém závěru první půle, kdy zaváhání v obraně hostů využil Jakub Kazda 1:3.

Jeřábkův střelecký koncert, domácí dohrávali v devíti

Do druhé půle šli domácí s jasným záměrem, výsledek obrátit na svoji stranu. V průběhu úvodu drůhé půle si vypracovali několik slibných šancí, ale nepodařilo se jim je proměnit. Soupeřl zaúřadoval v 54. minutě z ojedinělého brejku a zvýšil opět na rozdíl tří branek a to zásluhou Tomáše Jeřábka 1:4. Utkání velmi ovlivnilo nepříjemné zranění domácího hráče Jury, který musel být ze hřiště odnesen na nosítkách a odvezen záchrannou službou. Od této chvíle domácí dohrávali v deseti a zápas se odehrával ve velmi napjaté atmosféře. Domácím se nelíbila velmi tvrdá hra hostů a tragický výkon rozhodčího vyústil ve vyloučení gólmana Davida Kosteleckého v závěru utkání. V devíti hráčích  dohrával Budišov utkání pouze z povinosti a Mohelno jejich rezignaci využil ke vstřelení dalších dvou branek Tomáše Jeřábka 1:6.

FC Budišov - Nárameč B
Piňos Petr, trenér Budišov-Nárameč B: Celou sezónu máme problémy složit základní jedenáctku. Dnešek opět nebyl vyjímkou. Opět jsme předváděli dobrou hru, ale soupeř trestal naše chyby. Zápas velmi ovlivnilo zranění našeho hráče Jury. Od této chvíle se zápas dohrával ve velmi napjaté atmosféře. Přeji tímto našemu klíčovému hráči brzké uzdravení.

TJ Mohelno
Jeřábek Lumír, vedoucí: Výhra nás potěšila. Náš výkon byl disciplinovaný a bojovný. Mužstvo velice spolupracovalo

D. Kostelecký [-] - V. Beránek [-] , L. Jura [-] , O. Kazda [-] , R. Pavlatovský [-] - P. Suchánek [-] , J. Sedláček [-] , A. Rybníček [-] , M. Sedláček [-] - M. Šmíd [-] , J. Kazda [-]