24.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2021-2022

Ledči chybělo tentokrát štěstí!

6. J. Bačkovský - 53. R. Ryšavý (p.) , 63. V. Bence
11

Bojovnost, ale chybělo štěstí!

Domácí mančaft začal první poločas na jedničku. Už v 6.minutě domácí vedli po střele Bačkovského 1:0. Bohužel se Ledči nepodařilo navýšit skóre, kdy po střele Martina Chlubny zazvonila pouze tyč a následně se k balónu dostal opět Bačkovský, ale špatně přehodil hostujícího brankáře. Ledči se první poločas podařil lépe než hostujícímu celku, ale chybělo jim štěstí bohužel štěstí.

Okříšky dokázaly otočit zápas

V druhém poločase se dostali více do hry také hosté, zvláště v 53.minutě srovnali hosté na 1:1 po pokutovém kopu, kdy hlavní sudí nedbal intervence svého asistenta, že nešlo o nedovolený zákrok. Druhou branku domácí hostům doslova v 63.minutě darovali, neboť nedůslednost v bránění standardních situací se stupňovala, až vyústila v druhý gól hostů. Ledeč marně v závěru utkání "honila" alespoň bod.