16.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Náměšť obrala doma o body favorita ze Žirovnice

12

V druhém jarním kole přivítali na domácí půdě fotbalisté Náměště nad Oslavou hosty ze Žirovnice, kteří v minulém kole porazili rozdílem jediné branky SK Huhtamaki Okříšky. Jako první se vedení ujali hosté, když ve 30. minutě se trefil Hřebecký, který v 9. minutě utkání musel nahradit zraněného kapitána hostí Vodáčka. Po prohrané první půli se domácí zvedli a zásluhou branky svého střelce Durajky srovnali v 64. minutě skóre na 1:1. I přes aprílové počasí si na stadion našlo cestu něco málo přes 70 diváků a ti se mohli radovat alespoň z jednoho bodu.