10.kolo, Vysočina | Pelhřimov | IV. třída , 2015-2016

--

Rezerva Košetic udolala céčko Třeště

20. M. Sovka , 35. P. Machovec - 73. Z. Vašek (p.)
0

Vyrovnaný zápas nabídlo utkání 10. kola IV. třídy Pelhřimovska. Na krásném košetickém hřišti změřila síly domácí rezerva se sokem z Třeště. Domácí šli v první půli do dvoubrankového vedení, poté se však Košeticím zranil klíčový hráč Tomáš Bejček a hosté vycítili svou šanci. Víc než snížení stavu však hosté nestihli, body po výhře 2:1 uzmula rezerva Košetic.

První půli ovládla produktivnější rezerva Košetic

V první půli byli domácí lepším týmem, vypracovali si několik dobrých střeleckých příležitostí, které dokázali ve dvou případech proměnit, když se ve 20. minutě trefil Martin Sovka a ve 35. minutě zvyšoval Pavel Machovec. V dalších střeleckých příležitostech domácí střelci selhali, hosty podržel několikrát dobře chytající brankář Šebesta. Oba góly domácí vstřelili po centrech. Hosté se rovněž několikrát dokázali dostat do nebezpečných situací, ale nedokázali je využít.

Hosty vrátil do hry kanonýr Vašek, tři body ale nakonec zůstaly v Košeticích

Ve druhé půli byli lepším týmem hosté, hru domácích ovlivnilo vynucené střídaní Tomáše Bejčka, po vystřídání ztratili domácí střed pole a hosté hru více kontrolovali. Hosté vstřelili gól po penaltě nařízené za hraní rukou ve vápně, úspěšným exekutorem byl kanonýr Vašek. Přestože hosté hru více kontrolovali, k čemuž přispělo i vyloučení domácího hráče po druhé žluté kartě v 79. minutě, nevypracovali si další šanci na vyrovnání a tak skončilo utkání výhrou košetického béčka.

TJ Sokol Košetice B
J. Duffek [-] - Z. Most [-] , P. Machovec [-] , M. Sovka [-] , D. Budař [-] , O. Šáda [-] , T. Bejček [-] (55. M. Čermák [-] ) , J. Dvořák [-] , M. Kos [-] , J. Bejček [-] , M. Dvořák [-]

TJ Slavoj Třešť C
J. Šebesta [-] - M. Jelínek [-] , R. Bartůšek [-] , Z. Růžička [-] , J. Nechvátal [-] , Z. Vašek [-] , R. Krch [-] , M. Hochman [-] , S. Bartůšek [-] , P. Jelínek [-] , L. Mikeš [-]

ŽK: 72. J. Dvořák , 82. M. Dvořák - 50. Z. Růžička , 85. J. Nechvátal . ČK: 79. J. Dvořák .
Hráči zápasu: T. Bejček - J. Šebesta .
Místo: Košetice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Švehla Marek - ŽÁČEK Pavel (N), VESELÝ Lubomír (N).