23.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

Jemnicko smírně s Opatovem

5

Fotbalisté Opatova vybojovaly na půdě Jemnicka B bod za remízu 1:1

Hosté se ujali vedení

Jemnicko B přivítalo na svém hřišti fotbalisty Opatova. Jemnicko B si v minulém kole připsalo debakl 9:1 na hřišti Čáslavic. Opatov na tom byl i poznání lépe, když na svém hřišti dokázal otočit zápas s Rapoticemi B a zvítězil těsně 3:2. Na podzim se radovaly z výhry 2:1 hráči z Opatova.  Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 15. minuta a první gólová radost hostujícího celku,
o kterou se postaral Ludvík Zbožínek - 0:1. Hosté se pak snažili ještě
své skóre navýšit, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla,
takže se docházelo do kabin za hubeného vedení hostujícího týmu. Diváci
se tak určitě měli na co těšit s očekáváním probuzení domácího týmu.

Domácí alespoň vyrovnali

Ve druhém poločase se domácí tým zlepšil a v 60. minutě se jim dokonce Martinem Seveldou podařilo vyrovnat na 1:1. A tak se vlastně začínalo odznova. Na konci zápasu už se ani jednomu tým nepodařilo strhnout výhru na svoji stranu, a tak se nakonec oba soupeři rozešli smírně po remíze 1:1, která potěšila hlavně domácí celek.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: Po minulém debaklu jsme chtěli zlepšit hru a udělat si více šanci. V první půli byli hosté lepší a díky tomu šli do vedení. Druhý poločas jsme si vytvořili hodně šanci a mohli jsme získat 3 body. Zápas byl vyrovnaný a remíza byla pro oba dva týmy spokojená.

T. Tesař [-] - Z. Bártů [-] (60. J. Dřímal [-] ) , M. Kvapil [-] (75. J. Kakur [-] ) , K. Tesař [-] , M. Hošek [-] (46. O. Tesař [-] ) , J. Kolář [-] , M. Sevelda [-] , J. Kalášek [-] , J. Křivánek [-] , R. Komenda [-] , D. Smetana [-]

ŽK: 64. R. Novotný , 84. M. Kšír .
Hráči zápasu: M. Sevelda - L. Zbožínek .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: ŠIMKA Jaroslav - JAKL Tomáš, SOUČEK Daniel.