22.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Opatov otočil zápas s Rapoticemi B

6

V souboji dvou sousedů v tabulce si domácí Opatov připsal proti Rapoticím B výhru 3:2

Hosté se ujali vedení

Opatov přivítal na svém hřišti rezervní tým z Rapotic. Ten v posledním zápase který se hrál v týdnu, podlehl Koutům B vysoko 7:0. Opatov naopak na hřišti rezervního týmu z Šebkovic přivezl remízu 2:2. V souboji dvou sousedů v tabulce by v případě domácího Opatova znamenal výměnu soupeřů v tabulce. Mohl se tak očekávat zajímavý zápas bez nervů, protože oba celky již nemohou ani postoupit (Okresní přebor) a ani sestoupit do nižší soutěže Na podzim se radovaly z výhry fotbalisté z Opatova po výhře 4:2. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek zápasu se hostujícímu týmu skvělé povedl, když již v 5. minutě

Domácí otočili skóre ve svůj prospěch

Ve druhém poločase domácí vstřelili v 56. a 57. minutě dvě branky které otočily vývoj utkání. O domácí góly se postarali Ludvík Zbožínek a Radek Pokorný - 2:1. Ludvík Zbožínek pak přidal v 66. minutě svou druhou branku a bylo to 3:1. V 77. minutě pak již snížil hostující Milan Laš - 3:2.

FK Opatov
Hanzal Lukáš, bývalý hráč: V zajímavém zápase jsme rozhodli ve druhé půli o našem těsném vedení.

FK Opatov
R. Kšír [-] - L. Zbožínek [-] , S. Wasserbauer [-] , P. Jirka [-] (46. M. Šaroun [-] ) , D. Čučelin [-] , R. Novotný [-] , M. Ježek [-] (65. M. Řezáč [-] ) , M. Malík [-] , M. Kšír [-] , A. Švaříček [-] (46. R. Pokorný [-] ) , J. Tekal [-]

FC Rapotice B
A. Krčma [-] - J. Tesař [-] , M. Matoušek [-] , A. Chatrný [-] , M. Matoušek [-] , J. Tesař [-] , J. Dvořáček [-] , D. Slaný [-] , M. Laš [-] , P. Tesař [-] , P. Císař [-]

ŽK: 72. P. Císař .
Hráči zápasu: L. Zbožínek - A. Chatrný .
Počet diváků: 74. Rozhodčí: SEDLÁK Pavel - ŠINKOVSKÝ Filip (N), HORÁČEK Jakub (N).